Στις 25/11/2021 την Παγκόσμια Ημέρα για τον Καρκίνο του Μαστού θα πραγματοποιηθεί η Φωταγώγηση του Δημαρχείου Καλαμαριάς στην εκδήλωση ενημέρωσης σχετικά με τον Καρκίνο του Μαστού.
Σας περιμένουμε όλες & όλους εκεί στις 18:00!
![](https://almazoisthes.gr/wp-content/uploads/2021/10/Σχέδιο-χωρίς-τίτλο-39-1024x640.png)
Στις 25/11/2021 την Παγκόσμια Ημέρα για τον Καρκίνο του Μαστού θα πραγματοποιηθεί η Φωταγώγηση του Δημαρχείου Καλαμαριάς στην εκδήλωση ενημέρωσης σχετικά με τον Καρκίνο του Μαστού.
Σας περιμένουμε όλες & όλους εκεί στις 18:00!