Το Άλμα ζωής N. Θεσσαλονίκης σε συνεργασία με το Περιφερειακό Τμήμα Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού Αλεξάνδρειας συνδιοργανώνουν στις 13/10 18:00 μια Εκδήλωση Πρόληψης & Ευαισθητοποίησης για τον Καρκίνο του Μαστού.
![](https://almazoisthes.gr/wp-content/uploads/2021/10/Template-για-εκδηλώσεις-ΟΚΤ-1024x1024.png)
Σας περιμένουμε όλες & όλους εκεί!
Το Άλμα ζωής N. Θεσσαλονίκης σε συνεργασία με το Περιφερειακό Τμήμα Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού Αλεξάνδρειας συνδιοργανώνουν στις 13/10 18:00 μια Εκδήλωση Πρόληψης & Ευαισθητοποίησης για τον Καρκίνο του Μαστού.
Σας περιμένουμε όλες & όλους εκεί!