O Σύλλογος Γυναικών με Καρκίνο Μαστού “Άλμα Ζωής” Ν. Θεσ/κης σε συνεργασία με τον Δήμο Λαγκαδά θα πραγματοποιήσει δωρεάν εξετάσεις για τον καρκίνο του μαστού στις 6/10/2021 από τις 9.00-14.00.
Σας περιμένουμε να εξεταστούμε & να ενημερωθούμε παρέα!
![](https://almazoisthes.gr/wp-content/uploads/2021/10/ewewewewew.png)
O Σύλλογος Γυναικών με Καρκίνο Μαστού “Άλμα Ζωής” Ν. Θεσ/κης σε συνεργασία με τον Δήμο Λαγκαδά θα πραγματοποιήσει δωρεάν εξετάσεις για τον καρκίνο του μαστού στις 6/10/2021 από τις 9.00-14.00.
Σας περιμένουμε να εξεταστούμε & να ενημερωθούμε παρέα!